Jdi na obsah Jdi na menu
 

16.5. 2019

Dnes je to přesně měsíc, co vyšla Žárlivka. A zrovna dnes taky tento web navštívil tisící návštěvník. Mám z toho obrovskou radost. Děkuji všem, koho má knížka zaujala a děkuji všem, kdo ji četli nebo se ji teprve chystají číst. Pro začínající autory je téměř nemožné se s knihou prosadit a každý jeden z vás je pro mě obrovským povzbuzením.

 

9.5. 2019

Ve čtvrtek 9. května ve 14:30 si můžete poslechnout rozhovor se mnou o Žárlivce v pořadu Českého rozhlasu Odpoledne s Dvojkou. Moderuje Iva Bendová.

 

7.5. 2019

skp-2019-logo-oranzove-text.jpgSrdečně Vás zvu na SVĚT KNIHY!

V sobotu mezi 13:00 a 13:50 budu hostem besedy pořádané majitelkou literární agentury Mám talent Markéty Dočekalové, která mě také zastupuje.

Kde: PROFESNÍ FÓRUM 2, Pravé křídlo (balkon vlevo).

 

Těšíme se na Vás!

 

 

 

28.4. 2019

Ve středu 24. dubna jsme Žárlivku slavnostně pokřtili; tradičním šampaňským i netradičními žlutými tulipány jakožto symboly žárlení. A jelikož hlavní postava knihy, Renáta, žárlí nejvíce na zrzky, dali jsme dohromady partu překrásných zrzavých kmoter: herečky Jitku Schneiderovou, Denisu Nesvačilovou a Nikol Heřmánkovou Kouklovou a zpěvačky Debbi s Žofií Dařbujánovou. Kdyby Renáta skutečně existovala a dorazila na křest, nejspíš by skončila rovnou v péči psychiatra Jana Cimického, jediného muže – kmotra. V neposlední řadě se role kmotry ujala také Markéta Pluskalová Dočekalová, majitelka literární agentury Mám talent, která mě jako autorku zastupuje.

img_0618.jpg

O tematickou „kulturní vložku“ se postaral písničkář Jenda Nic, který přítomné potěšil vlastní písní „Žárlivá“. Videoklip k jeho písni můžete zhlédnout ZDE...

Svou premiéru na křtu měla píseň „Až tu budeš s námi“, kterou speciálně ke knize složili oscarová zpěvačka Markéta Irglová a absolvent Berklee, pianista, který vyprodal Carnegie Hall, Tomáš Kačo.

Děkuji všem, kdo jste přišli a podpořili mě. A samozřejmě děkuji za všechny ty krásné kytice a dárečky. Udělali jste mi neskutečnou radost!

Fotografie z akce najdete v sekci Fotoalbum.

 

16.4. 2019

Dnes by se měla objevit v prvních knihkupectvích moje kniha Žárlivka. O dva dny později, 18.4. 2019, by měla být k dostání po celé republice.